Mélyen hallgat a liberális média: Románia és Lengyelország sokkal rosszabb helyzetben van hazánknál
Újabb mítosz dőlt meg.
Újabb mítosz dőlt meg.
Bár a rendszert több kritika éri, a számok nem hazudnak,: az áram- és a gázrezsi egy friss felmérés szerint is Magyarországon a legalacsonyabb az Európai Unión belül.
„Történelmi eredményt ért el az ország” – mondta a pénzügyminiszter.
Ukrajnának még vannak tartalékai, de előbb fogynak el jóval, mint az oroszoké.
A Fidesz mindenkit arra kér, hogy töltse ki a nemzeti konzultációt.
A kormányok mindegyike tett erőfeszítéseket a területi különbségek csökkentésére. Az elmúlt tizennégy évben úgy tűnt, hogy ezek a folyamatok kezdik meghozni eredményüket.
Többek között a kivándorlás és a termékenység csökkenése miatt.
A nyugati elitek totális alkalmatlansága, mint mindig, a válságjelek tagadásában és a konfrontációk eszkalálásában nyilvánul meg.
Annak ellenére, hogy Moszkva erősen próbálkozik vele.
Folyamatosan egyeztetnek az érintett önkormányzatokkal, így az ott élők időben megtudhatják, hol érhetik el a postai szolgáltatásokat, hol juthatnak hozzá a nyugdíjaikhoz, küldeményeikhez.
A cseh-lengyel határ mentén fekvő területek különösen súlyosan érintettek.
Egyszerre ősi és ultramodern városok, sokszínű kultúra egy hatalmas ország nyugati kapujában. Hszincsiangban, az ujgurok vidékén jártunk, ami sokkal több a róla szóló híreknél. Kohán Mátyás írása.
A román kormányfő szerint „nem történtek különösebb problémák”.
Sem Bécs, sem Ausztria nem marad meg annak, ami volt.
A kormány folytatni kívánja a magyarság történetéről szóló hazug legendáriumok hagyományát, ismét előrángatva a „mi vagyunk a kereszténység védőbástyája” hazug narratívát.
Kölcsönös tisztelet és a megértés a gumibotok árnyékában – ahogy III. Károly is megfogalmazta minap kissé zavarosan.
Két éve alakította át a kormány a rezsicsökkentést, amelynek köszönhetően a lakossági átlagfogyasztás mértékéig továbbra is a piacinál alacsonyabbak az árak.
Egy békeköltségvetés azt feltételezi, hogy a háború gyorsan véget ér. Interjú.
Miközben egyes tagállamok lakosságszáma drámaian csökkent az utóbbi években, összességében a kontinens lakossága gyarapodott, igaz nem épp természetes okok miatt.